משרד המתמחה בתחום – ירושה

ירושה היא עניין משמעותי ורציני ואין זה מומלץ להתעסק בנושא זה לבד וללא קבלת סיוע מקצועי פרטני. עו"ד לענייני ירושה הוא הכתובת המקצועית לפנות אליה בין אם מתעניינים במידע כללי או מענה על שאלות ובין אם יש עניין קונקרטי על הפרק שרוצים דעת איך יהיה הכי כדאי ונכון להתנהל איתו. כל מקרה חייב להיבחן לגופו וככל שמדובר בנושאי צוואות וירושות אין זה מומלץ להסתמך על פורטלים כלליים או על ניחושים על סמך התנהלות של אדם אחר והירושה שלו. עו"ד שפונים אליו או אליה יהיו בעלי הידע המתאים וכמובן ניסיון רב בתחום.

מתי כדאי או צריך לפנות אל עו"ד מומחה לתחום הירושה?

כאמור, יש מקרים שבהם כל מה שצריך זה לקבל תשובות לשאלות ויש מקרים שבהם כבר יש צוואה או ירושה קונקרטיות ויהיה מי שיתעניין בתשובות שתהיינה מתאימות ונכונות לסיטואציה הספציפית שלו. כך או כך – עו"ד עופרה פרי היא מי שצריכה לתת את התשובה המוסמכת והמדויקת, זו שאפשר יהיה להסתמך עליה במידה ומחליטים לפנות לערכאות משפטיות על מנת למצות עניין זה או אחר. יש הרבה שלבטח יהיה מוטל על הכף ומכאן החשיבות של קבלת המידע הרלוונטי והמדויק ביותר. הנושא של ירושה קשור קשר הדוק בצוואה שקשורה לירושה ולכן כל מקרה וכל שאלה צריכים לקבל את המענה המתאים.

איך בוחרים את עורך הדין הנכון?

מכיוון שיש לא מעט עורכי ועורכות דין שעוסקים בדיני ירושות וצוואות הרי שחשוב מאד לשים לב שבוחרים את מי שיש לו או לה ניסיון רב ככל האפשר ספציפית בתחום זה. זה מה שיבטיח הכרות מעמיקה עם לשון החוק, עיסוק במגוון מקרים מאתגרים או מיוחדים וכמובן מציאת עמק השווה במידה ומדובר בסכסוך בין יורשים. עו"ד לתחום הירושה צריכים להיבחר על פי הניסיון שיש להם במקרים דומים ככל האפשר למקרה שעל הפרק.

עורכת הדין עפרה פרי ששמה הולך לפניה עם מוניטין מעולים וכישורים ייחודיים היא הכתובת המתאימה עבורכם למתן מענה על כל שאלה או צורך במידע.

עו"ד עופרה פרי

סכסוכי ירושה הם עניין שעל פניו אף אחד לא רוצה להגיע אליו אבל לפעמים נגררים לתוכם בכל זרת, בין אם באופן יזום ובין אם על ידי מישהו אחר. חשוב לדעת שמדובר בסכסוכים שלא יוכלו להיפתר אלא בתיווך של עורכי דין, שכן בסופו של דבר מה שאמור לצאת לפועל הוא התוכן כלשונות של צוואה זו או אחרת וגם אם אין הסכמה על אופן חלוקת העיזבון של המנוח – זה מה שינחה את גופי המדינה בבואם לנסות ליישב את הסכסוך. חשוב מאד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי של עורך דין סכסוכי ירושה על מנת להבין את המשמעויות.

החשיבות של פנייה לקבלת ייעוץ של עורך דין 

חשוב מאד לפנות אל ממש מיד כשנדמה שעומד הסכסוך לצאת לפועל, כאשר יש אי הסכמות והבנה שיש מי מהצדדים שלא יהיה מוכן לוותר על הדעה או הטענה שלו בעניין הירושה המדוברת. עורך הדין יכול לייצג את כלל היורשים או את אחד מהם שרוצה את עורך הדין לצידו. עורך הדין יקרא את הצוואה המדוברת, ישמע את טענותיהם של היורשים ויבחן לעומק את מה שאפשר לעשות או להציע כדי ליישב את הסכסוך. חשוב להקשיב לו ולשמוע בעצתו על מנת שהעניין יסתיים על הצד הטוב ביותר ועם מינימום בעיות לטווח ארוך בין היורשים.

בירושות וצוואות לא מתעסקים לבד

המדינה לא מאפשרת לאף אחד לקבל החלטה בנוגע לעיזבון של אדם שהלך לעולמו ומבחינת מוסדות המדינה הצוואה צריכה להיות מכובדת בדיוק כפי שהיא. עו"ד עופרה פרי יכולה לייצג את הצדדים, לגשר ולפשר ביניהם אך אין באפשרותו לבצע כל שינוי באופן חלוקת העיזבון וחשוב מאד לדעת את זה. פנייה לעורך דין לצורך ייצוג אין פירושה שהוא יוכל לדאוג לכך שהיורש שאותו הוא מייצג אכן יקבל חלק מהירושה.

עורכת הדין עפרה פרי מתמחה בדיני משפחה והיא בעלת שם ומוניטין מעולים בתחום זה. מומלץ לפנות אליה ולקבל ממנה ייעוץ פרטני בנוגע לכל עניין שמתעורר.

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:
פתח שיחה
💬 נשמח לסייע
היי 👋
איך אפשר לעזור?