משרד עורכי דין מומחים לתחום – צוואה

על מנת שצוואה תכובד כלשונה לאחר שמי שכתב אותה הלך לעולמו היא צריכה להכיל כמה וכמה פרטים טכניים קריטיים שצריך לדעת עליהם. בנוסף לכך, בישראל יש כמה סוגים של צוואות שצריך להכיר, שכן לכל אדם יהיה נוח לערוך צוואה מסוג אחר על פי השקפת העולם שלו או על פי איך שירצה. עורך דין לענייני צוואה הוא הכתובת המקצועית למגוון רחב של שאלות או בירורי מידע ומומלץ לכל אדם, ללא קשר לגיל או למצב הבריאותי שלו לדעת בדיוק מה הדרישות מצוואה ואיך מוודאים שאכן היא עומדת בקריטריונים הנדרשים על פי החוק.

החשיבות של מידע שמקבלים דרך עורך דין 

הרבה מאד מידע חשוב וקריטי אפשר לשמוע בפגישת ייעוץ עם עו"ד עופרה פרי. לא רק מענה על שאלות כלליות אלא גם על נושאים קונקרטיים הנכונים ספציפית עבור מי ששואל. ישנה דעה רווחת בציבור אשר לפיה רק מי שמתקרב לגיל השלישי צריך לדאוג לחלוקת העיזבון שלו לאחר לכתו אך בפועל אין זה מדויק וכל אדם צריך לדאוג לזה על מנת שלא יתעוררו סכסוכים בקרב בני המשפחה בנוגע לכספים או אפילו בנוגע לאחריות על ילדים צעירים שהוריהם נפטרו בפתאומיות. מכאן שחשוב ומומלץ עבור כל אדם באשר הוא לדעת בדיוק מה לעשות כדי לוודא שהצוואה שלו נכונה וערוכה בצורה חוקית.

סוגים שונים של צוואות

כאמור, יש כמה סוגים של צוואות וכאשר נפגשים עם עורך דין הוא יסביר בדיוק על ההבדלים ביניהם ועל הדרך הנכונה להחליט באיזו דרך לערוך את הצוואה. ישנה גם אפשרות עבור כל אדם לערוך צוואה באופן עצמאי, ללא נוכחות של אנשים אחרים תוך כדי שהוא מציין את התאריך והמקום שבו הוא כותב ועורך את המסמך. הצוואה חייבת להיות מופקדת אצל האפוטרופוס הכללי של המדינה והוא זה שיחשוף אותה אחרי הפטירה.

רוצים לקבל מידע קוהרנטי בנוגע לצוואות וירושות? פנו לעורכת הדין עפרה פרי, המנוסה מאד בתחום ובעלת ידע נרחב.

התנגדות לצוואה היא עניין מורכב ולא פשוט אבל בהחלט לא בלתי אפשרי. חשוב מאד לקבל ייעוץ מקצועי של עורך דין התנגדות לצוואה על מנת קודם כל לבחון את האפשרות של הבקשה או התביעה לקבל מענה חיובי וגם כדי שייצג את הלקוח שמעוניין להתנגד לצוואה זו או אחרת. מערכת המשפט ומשרד האפוטרופוס הכללי לא רואים בעין יפה כל ניסיון לשנות או לבקש לשנות את דרך חלוקת העיזבון של מנוח זה או אחר ולכן חובה לעבור דרך עורך דין כדי לבדוק לעומק האם יש ממש בטענות. חשוב שיהיה זה עורך דין שיש לו ניסיון רב ככל האפשר.

החשיבות של ייעוץ מצד עורך דין מומחה

יש נושאים משפטיים שבהם אפשר לקבל ייעוץ או הכוונה ולפעול בהם באופן עצמאי. בנושא של צוואות, ירושות ובוודאי של התנגדות לצוואה לא רק שזה לא מומלץ אלא שזה כמעט לא אפשרי. מכיוון שמדובר בנושא שממילא כמעט ואי אפשר לבצע אותו אלא בנסיבות מאד ספציפיות וגם מדובר בנושא שאין זה פשוט להוכיח – הרי שחובה לעבור דרך עורך דין כדי לבחון לעומק אם אכן הטענות מוצדקות ואפשר להבין דרכן שאכן ההתנגדות לצוואה תהיה מוצדקת ומתאימה לנסיבות. רק עורך דין מוסמך ומנוסה בתחום זה יוכל לסייע.

איך בוחרים עורך דין נכון ומתאים?

לא כל עורך דין עוסק בצוואות וירושות ובוודאי שלא בתחום המורכב של התנגדות לצוואה. חשוב מאד לוודא שפונים לעורך דין שזה תחום ההתמחות שלו ורצוי שהוא יהיה מומלץ, בעל מוניטין מעולים וכזה ששמו הולך לפניו. עורך דין יידע לבחון לעומק כל מקרה שמגיע אליו ורק בדרך זו אפשר יהיה להתייחס ברצינות לבקשה או לטענה. נושאי צוואות ממילא נחשבים לרגישים ונפיצים ולכן חשוב לוודא שפועלים בליווי צמוד של אנשי מקצוע מוכשרים ומנוסים.

עפרה פרי היא עורכת דין העוסקת בין השאר בצוואות וירושות, והיא נחשבת לשם דבר בתחום. מומלץ לפנות אליה לקבלת ייעוץ פרטני בכל עניין שמתעורר.

צוואה היא מסמך משפטי חשוב מאד ורק אם היא כתובה וערוכה על פי הכללים אפשר יהיה לכבד אותה ולחלק את העיזבון של אדם שנפטר בדיוק כמו שהוא רצה. כיום יש מודעות גבוהה לנושא של עריכת צוואה לא רק בגיל השלישי אלא בכל גיל, וזאת על מנת למנוע מאנשים קרובים ורחוקים כאחד לנסות להשתלט על עיזבון בלי שמגיע להם או בלי שהמנוח התכוון להשאיר להם כספים או רכוש. בנוסף לזה כיום יש גם מודעות גבוהה לפנייה אל עורך דין מומחה לצוואות בין אם כדי לקבל את המידע החשוב והרלוונטי ובין אם כדי לבקש ממנו להיות נוכח כעד בעת עריכת צוואה.

החשיבות של פנייה אל עורך דין מומחה 

לא כל עורך דין עוסק בכלל הנושאים המשפטיים הקיימים כיום ולכן בכל נושא משפטי צריך לוודא שפונים אל עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום הרלוונטי הדרוש. גם לא כל עורך דין שעוסק בדיני המשפחה (שלקטגוריה זו משתייך הנושא של צוואות וירושות) ירצה להתמקד או להציע שירותים משפטיים בנושאי צוואות ולכן עורך דין שזה תחום העיסוק שלו יהיה הכתובת המתאימה לפנות אליה בנושא מורכב וייחודי זה. רק דרך פנייה לעורך דין מקצועי שיש לו את הידע והניסיון הנדרשים אפשר יהיה לקבל את המענה העדכני, הקונקרטי והמתאים בדיוק לכל סיטואציה.

מתעניינים בנושא צוואה? מקבלים תשובות רק מעורך דין!

גם קבלת מידע פרטני חייבת להתקבל מעורך דין שזה המקצוע שלו וזה תחום העיסוק שלו. לא מומלץ להתבסס על מידע של אנשים אחרים או של פורטלים, מקצועיים ככל שיהיו. מעבר לכך, חשוב מאד לבחון כל מקרה לגופו על מנת שהמענה יהיה נכון ומדויק ולכן רק עורך דין מומחה הוא מי שיכול לתת תשובות שאפשר להתבסס עליהן ועל פיהן לקבל החלטות לגבי ההמשך, כל אדם על פי העניין שלו.

עורכת הדין עפרה פרי מציעה מגוון שירותים שקשורים לצוואות וירושות ומומלץ מאד לפנות אליה לקבלת כל המידע הדרוש.

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:
פתח שיחה
💬 נשמח לסייע
היי 👋
איך אפשר לעזור?